, Адміністратор

Триває облаштування мережі вуличного освітлення та інших споруд громади

За останній місяць працівники КП «Екосервіс» облаштували мережі вуличного освітлення в місті на семи вулицях, оновили лампи в ліхтарях у чотирьох селах громади.

Спеціалісти комунальних служб, зокрема, провели заміну ламп у мережах міського освітлення по вулицях Курчатова, Толстого, Бєлгородській, Лисенка, Пушкіна, Суворова, Вишневій. Встановили енергоефективні економні світильники на основі світлодіодів (LED), аби зменшити споживання електроенергії у селах Ремчиці, Яринівка, Костянтинівка, Кричильськ.

А ще відновили роботу світлофорів на перехресті вулиць Суворова та Костельна.

Значну увагу комунальники відвели також налагодженню роботи фонтанів у Сарнах, адже обидва фонтани в цей період потребували ремонту. Зокрема, той, що у міському сквері «Залізничник», довелось викладати новими будівельними елементами, бо над ним невідомі особи вчинили безжальну наругу. А інший, що по вул. Широкій – аби відновити після зимової консервації – також ремонтували.

Обидві споруди повноцінно функціонують і мешканці громади мають можливість отримувати естетичне задоволення від їх споглядання.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів