Триває облаштування мережі вуличного освітлення та інших споруд громади

За останній місяць працівники КП «Екосервіс» облаштували мережі вуличного освітлення в місті на семи вулицях, оновили лампи в ліхтарях у чотирьох селах громади.

Спеціалісти комунальних служб, зокрема, провели заміну ламп у мережах міського освітлення по вулицях Курчатова, Толстого, Бєлгородській, Лисенка, Пушкіна, Суворова, Вишневій. Встановили енергоефективні економні світильники на основі світлодіодів (LED), аби зменшити споживання електроенергії у селах Ремчиці, Яринівка, Костянтинівка, Кричильськ.

А ще відновили роботу світлофорів на перехресті вулиць Суворова та Костельна.

Значну увагу комунальники відвели також налагодженню роботи фонтанів у Сарнах, адже обидва фонтани в цей період потребували ремонту. Зокрема, той, що у міському сквері «Залізничник», довелось викладати новими будівельними елементами, бо над ним невідомі особи вчинили безжальну наругу. А інший, що по вул. Широкій – аби відновити після зимової консервації – також ремонтували.

Обидві споруди повноцінно функціонують і мешканці громади мають можливість отримувати естетичне задоволення від їх споглядання.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2025-2027 роки"