Комунальники ремонтують дитячі майданчики та обкошують території дворів багатоквартирних будинків

З настанням погожих червневих днів посиленої уваги працівників комунальних служб потребують дворові території багатоквартирних житлових будинків. Вже скосили траву на дворових територіях по вул. Грушевського 1, Бєлгородській 2б, 11, Широкій 32, 34, Набережній 3, 7, 8, Технічній 11, Суворова 2, Пушкіна 2, Бєлгородській 19. Поступово обкошують території парків, скверів та інших об’єктів громадського користування.

А ще  направляють зусилля на виконання робіт з ремонту, встановлення та оновлення дитячих ігрових майданчиків.

- Забезпечити належний стан майданчиків у населених пунктах  громади – одне з актуальних завдань на сьогодні, адже влітку найбільше дітей проводить дозвіття на відкритому повітрі - каже заступник міського голови Тарас Драганчук. -  Питання стану майданчиків ми підняли на початку весни. Спеціалісти провели моніторинг стану усіх майданчиків і вивчили за зверненнями жителів, де ще вони потрібні. Тож, деякі ремонтуємо, де потрібно, встановлюємо нові. Майже кожен майданчик дитячого ігрового простору міста потребує встановлення додаткових елементів. Намагаємося залучати додаткове фінансування.

Впродовж останніх трьох тижнів працівники КП «Житлосервіс» провели чималу кількість робіт  у цьому напрямку. Зокрема, у місті Сарни на подвір’ї будинку по Бєлгородській 2, відремонтували турнік. У дворах по вул. Лисенка 2, Широкій 36, Бєлгородській 10, Суворова 2  відремонтували та пофарбували дитячі майданчики. Влаштували пісочницю по вул. Грушевського 1 і полагодили гойдалку. Пофарбували лавки, що дворових територіях будинків по вул. Широкій 37, 39. Влаштували нові лавки біля будинку по вул. Старицького 7. А у дворі по вул. Технічній 16 полагодили стіл з лавкою.

А ще заготовили, виготовили та пофарбували лавки й пісочниці для встановлення у дворах по вул. Ткача 2, Набережній 4, Суворова 5, Бєлгородській 38.

Ці виконані роботи не часто помічають жителі громади, але комунальники постійно дбають про гарний, естетичний вигляд неселених пунктів, вулиць, дворів, парків, скверів.

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки"