Як Сарненчани відзначили 136-ий День народження міста

Якщо сказати коротко, то святкування пройшло масштабно та весело. А якщо детальніше, то сьогоднішній день для мешканців та гостей Сарненської громади залишиться у спогадах насиченим яскравими подіями. Бо заходів мистецького, спортивного та розважального характеру організували незліченно багато, щоб задовольнились будь-які смаки чи бажання.

Ранок міста-іменинника розпочався з Божественної літургії у всіх храмах. За тим у Сарненському історико-етнографічному музеї провели Локал Етно Міні Фест «Троєцькі забави» та ще мистецьку фото акцію «Кухар».

Змагання з футболу пройшли теж до обіду.

Наступні події дня розгортались за різноманітними локаціями. З обідньої пори на центральній алеї, по вулиці Широкій, у різних її частинах, відбувались і фестиваль дитячої творчості “FRESH” для виконавців і колективів закладів культури громади, і виставка творчих робіт, і майстер-класи декоративно-ужиткового мистецтва закладів культури та освіти. Навпроти фонтану розмістилась презентація кулінарних традицій старостинських округів «Гастроспадщина Сарненської громади». Поряд можна було ознайомитись з конкурсами-виставками авторських фотографій «Миттєвості щастя», малюнків і плакатів «Місто у моєму серці».

Особливими цікавинками стали експозиції творчих робіт керівників і вихованців КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», дитячих малюнків і фотосвітлин вихованців навчальних закладів міста. Увагу людей старшої вікової категорії привертала літературна крамничка «Сарненщина поетична».

Атракціони, батути, виставки-продажі хлібо-булочних виробів ТМ «Скиба», фестивалі-продажі вуличної їжі та напоїв вже традиційно були незамінними атрибутами цього дня.

О шостій вечора на центральній площі площі провели урочисті заходи. Участь у яких взяли Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, народні депутати України Сергій Євтушок та Сергій Литвиненко, голова РОДА та обласної ради Віталій Коваль і Сергій Кондрачук, голови райдержадміністрації та райради Олександр Кохан і Ярослав Яковчук, міські голови сусідніх громад, представники духовенства, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, перший заступник голови громадської ради при Міноборони України Петро Гаращук, керівник благодійного фонду «Рідне Полісся» В’ячеслав Стасюк та перший заступник німецько-українського підприємства «Браун індастріал Технолоджі» Володимир Ткачук.

Руслан Серпенінов привітав мешканців міста теплими словами та вручив нагороди

«Гордість міста - 2021» кращим представникам Сарн. Серед них Олег Зарва, Марія Галушко, Сергій Добродій, Ірина Ковтун, Галина Куришко, Василь Пістоль, Микола Серкебаєв, та інші. Окрім вручення пам’ятних нагород, портрети цих особистостей розмістять на міській Дошці пошани.

Унікальним подарунком для міста в день свята став реанімобіль, ключі від якого вручили очільнику громади Руслану Серпенінову.

А на завершення святкових дійств, після сьомої години, для мешканців та гостей міста провели концертну програму Галина Куришко, гурти «МЕРІ», "KALUSH", "Цвіт кульбаби" та Ді-джеї.

Більше фото за посиланням:

Галарея до статті

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"