ТУРНІР З ФУТЗАЛУ ПАМ‘ЯТІ ВАСИЛЯ ПІСТОЛЯ

ТУРНІР З ФУТЗАЛУ
ПАМ‘ЯТІ ВАСИЛЯ ПІСТОЛЯ
провели у Сарненській громаді
Перший відкритий турнір з футзалу серед ветеранів «50+» присвячений пам’яті директора Сарненської дитячо-юнацької спортивної школи, почесного президента футбольного клубу «Маяк», засновника Сарненської КДЮСШ «Колос» Василя Пістоля відбувся сьогодні, 14 вересня, у спорткомплексі «Сарни-Арена».
Участь у змаганнях взяли 5 команд: «МАЯК» (м. Сарни), «СПАЛ» (Сарненській професійний аграрний ліцей), «КОЛОС» (с. Кричильськ), «ПОЛІССЯ» ( смт Рокитне), «ГОРИНЬ» (м. Дубровиця).
За результатами 10 ігор, перемогла команда «ПОЛІССЯ», другими стали гравці з «МАЯКА», третьою - ФК «КОЛОС», четвертою - «ГОРИНЬ», а п’ятою - «СПАЛ».
Визначили й кращих гравців у номінаціях. Відтак, Михайло Белік зі «СПАЛУ» став кращим захисником, Петро Питель із «КОЛОСА» - кращим нападаючим, Анатолій Крупенко із «ПОЛІССЯ» - кращим бомбардиром, Андрій Гаврильчик з «МАЯКА» - кращим воротарем, Володимир Бурлака з «ГОРИНІ» - кращим гравцем.
Футбольний турнір пам’яті Василя Пістоля започатковано для проведення щорічно. Цією спортивною подією великою футбольною родиною громади вшановуємо пам’ять визначної людини Сарненщини, колеги, наставника - Василя Пістоля.
Світла та вічна пам’ять Василю Пістолю!

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про відмову у наданні статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Шелайкіній Софії Владиславівні"