Сьогодні в скорботі вся спортивна спільнота Рівненщини

Перестало битися серце ПІСТОЛЯ Василя Вікторовича, видатного спортсмена, директора КЗ «Сарненська ДЮСШ» Сарненської міської ради, почесного президента футбольного клубу «Маяк», засновника Сарненської КДЮСШ «Колос»!

Василь Вікторович - людина, яка все своє життя присвятила спорту, виховала не одне покоління справжніх спортсменів, вчила їх мудрості та відповідальності за справу, яку вони обрали.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті Василя Вікторовича. Царство небесне та вічний спокій Його душі!

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"