ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

ВІДКРИТИЙ ТУРНІР
З ВОЛЕЙБОЛУ
провели у спорткомлексі "Сарни-Арена" міської ради до Дня молоді
У змаганнях взяли участь 6 команд, які згідно з результатами жеребкування були поділені на дві групи. З першої групи у фінал вийшла команда "Спарта" (с.Кисоричі), яка переграла "Сокіл" (с.Немовичі) 2-1 та ВК "Дубровиця" 2-0. У другій групі сильнішим виявився "Олімп" (м.Сарни), який теж здобув дві перемоги над командами "Сарненський педколедж" 2-0 та "Случ" (с.Тинне) 2-1. А у грі за третє місце у дербі Немовицької ТГ першість виборов "Случ", перемігши "Сокіл" 2-1 (19-25, 25-11, 15-13).
Чемпіоном став сарненський "Олімп", який у фіналі здолав "Спарту" (с.Кисоричі) 2-1 (25-17, 25-27, 16-14).
У номінаціях визначили
"Кращим гравцем" - Олександра Бурячинського ("Олімп"), “Кращим нападаючим" - Миколу Боротюка ("Случ"), "Кращим пасуючим" - Євгенія Євтушенка ("Случ"), "Кращим захисником" - Дмитра Євпата ("Спарта").
У відкритті турніру з волейболу взяли участь народний депутат України Сергій Євтушок та голова Сарненської районної федерації волейболу Олександр Бурячинський. Вони звернулись до гравців з вітаннями та настановами.
Все буде УКРАЇНА!
Більше у відео.

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"