, Головний редактор

У САРНЕНСЬКІЙ ДЮСШ НОВИЙ КЕРІВНИК

Директором Сарненської дитячо-юнацької спортивної школи Сарненської міської ради став депутат Рівненської облради Микола Драганчук. Його представили Сарненський міський голова Руслан Серпенінов та народний депутат України Сергій Євтушок сьогодні, 29 жовтня, в спорткомплексі "Арена".
Спортивна спільнота цього дня зібралась на честь вшанування видатних постатей спорту, в день річниці відходу у вічність голови (у минулому) Сарненської районної федерації футболу, президента клубу «Маяк» (Сарни) Миколи Клеваки, та сороковин світлої пам'яті колишнього директора СДЮСШ Василя Пістоля, які присвятили себе навчанню та вихованню спортивної юні й чемпіонів Сарненщини.
Зі щирими спогадами ствердили прагнення достойного продовження їх благородної справи всі учасники заходу.
Відео тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання