Кому заважає фонтан у сквері?

Сьогодні вночі, 23 травня, у міському сквері «Залізничник» орудували вандали, які вчинили безжальну наругу над фонтаном. Розбиті та розкидані вусібіч будівельні елементи цієї споруди викликали справедливі обурення та гнів людей, для яких це місце відпочинку є найулюбленішим. На думку багатьох сарненців, так могли вчинити тільки аморальні особи.

Зважаючи на неприємну ситуацію, міська рада звертається до небайдужих громадян, які, можливо, були свідками цього зловмисного акту, з проханням повідомити про вандалів працівників поліції чи міськвиконкому. Адже маємо спільно піклуватися про красу, затишок і спокій у нашій громаді, виховувати в молодого покоління бережне ставлення до майна комунальної власності.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради
25 квітня 2024