№83 від 22 червня 2018 року "Про відзначення переможців в галузі культури, освіти"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22 червня 2018 року                                                                                             № 83

"Про відзначення переможців

в галузі культури, освіти"

Відповідно до рішення міської ради від 15.02.2018 № 739 "Про Програму підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів м. Сарни на 2018 рік", Протоколу № 3 від 21.06.2018 комісії по визначенню на призначення винагороди міської ради у 2018 році, пункту 20 частини четвертої статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Надати підтримку у формі одноразової грошової винагороди за рахунок коштів міського бюджету 2018 року:

у галузі"Культури та мистецтва (творчо-мистецькій роботі)"

• зразковому дитячому хору "Глорія" (керівник Галина Пономаренко) – дипломанту І ступеня XIII Всеукраїнського фестивалю пісні і танцю "Весняний первоцвіт" у розмірі 4000 грн.;
  • народному вокальному ансамблю "Елегія" (керівник Галина Пономаренко) – дипломанту І ступеня XIII Всеукраїнського фестивалю пісні і танцю "Весняний первоцвіт" у розмірі 4000 грн.;
  • Пономаренко Галині Сергіївні, керівнику зразкового дитячого хору "Глорія" та народного вокального ансамблю "Елегія" у розмірі 4000 грн.;
  • Рябовій Софії Сергіївні, переможцю Міжнародного конкурсу дитячого малюнку "Моя Україна – UKRAINA MIA" у розмірі 4000 грн.

у галузі "Науки (науково-дослідницькій роботі)

- Сергійчуку Назару Сергійовичу, переможцю IV етапу Всеукраїнської              олімпіади з інформаційних технологій у розмірі 4000 грн.

2.Головному бухгалтеру міськвиконкому Орешко Т.Г. нарахування та виплату коштів, зазначених в пункті 1   цього розпорядження, проводити в межах затверджених бюджетних асигнувань.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти   на керуючого

справами міськвиконкому Бахна В.К.

Міський голова                                                                                        С.Б.Усик

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024