, Головний редактор

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов сьогодні у Рівному взяв участь у засіданні Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов сьогодні у Рівному взяв участь у засіданні Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування, де  порушили питання п’яти актуальних тем, більшість з яких стосується роботи тергромад в умовах воєнного стану. У ролі спікерів виступали фахівці різних галузей господарювання.
Обговорили стратегію розвитку громад та їхню інвестиційну привабливість, встановлення розмірів місцевих податків і зборів на час війни та шляхи розширення базового оподаткування місцевих бюджетів. А також реалізацію заходів цивільного захисту в територіальних громадах в умовах воєнного стану, належне забезпечення дров'яною деревиною населення та об'єктів соціальної сфери для безперешкодного проведення опалювального сезону.
А ще під час засідання підняли проблему погіршення статистики поширення туберкульозу на території Рівненщини за присутності директора комунального підприємства «Рівненський обласний фтизіопульмогологічний медичний центр» Рівненської обласної ради Федора Аврука. Мову вели й про основні напрямки та можливості співпраці територіальних громад з медичним центром у боротьбі з розповсюдженням цієї недуги.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
  Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів