, Головний редактор

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов сьогодні у Рівному взяв участь у засіданні Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов сьогодні у Рівному взяв участь у засіданні Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування, де  порушили питання п’яти актуальних тем, більшість з яких стосується роботи тергромад в умовах воєнного стану. У ролі спікерів виступали фахівці різних галузей господарювання.
Обговорили стратегію розвитку громад та їхню інвестиційну привабливість, встановлення розмірів місцевих податків і зборів на час війни та шляхи розширення базового оподаткування місцевих бюджетів. А також реалізацію заходів цивільного захисту в територіальних громадах в умовах воєнного стану, належне забезпечення дров'яною деревиною населення та об'єктів соціальної сфери для безперешкодного проведення опалювального сезону.
А ще під час засідання підняли проблему погіршення статистики поширення туберкульозу на території Рівненщини за присутності директора комунального підприємства «Рівненський обласний фтизіопульмогологічний медичний центр» Рівненської обласної ради Федора Аврука. Мову вели й про основні напрямки та можливості співпраці територіальних громад з медичним центром у боротьбі з розповсюдженням цієї недуги.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Ремчицького старостинського округу №6"

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2025-2027 роки

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністюна 2025-2027 роки  

Пошук документів