ПРО НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ САРНЕНСЬКОЇ ТА СУСІДНІХ ГРОМАД ЗАДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

йшлося на розширеній робочій нараді

Сьогодні, 23 вересня, відбулась нарада з представниками Головного управління ДФС у Рівненській області, головою Сарненської райдержадміністрації Олександром Коханом, головами територіальних громад, старостами та землевпорядниками. Участь у заході взяв Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, його заступники Іван Назарець і Володимир Міщеня, начальниця фінансового управління Олена Радько.

На зустрічі обговорили низку заходів, які необхідно вжити для наповнення дохідної частини бюджетів Сарненської та сусідніх громад, а також - як скоротити податковий борг.

Окрім цього, учасники наради спільно, через активний діалог, шукали шляхи кращої роботи територіальних громад з нарощення обсягу фінансових надходжень. А ще - як за рахунок власних ресурсів якісніше забезпечувати соціально-економічний розвиток громад, територій, надавати якісні послуги своїм жителям, фінансувати різні програми місцевого розвитку.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"