№161 від 17 грудня 2020 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

17 грудня  2020 року                                                                                                                № 161

"Про скликання виконавчого

комітету міської ради"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 23 грудня 2020 року о 10.00 год., в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому винести такі питання:

• Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: Іван Назарець – перший заступник міського голови.

• Про схвалення цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: Ігор М’якішев – начальник відділу інвестиційного

розвитку, депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку.

• Про схвалення проєкту рішення міської ради "Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік".

питань.

• Про преміювання працівників закладів культури комунальної власності.

питань.

• Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для приватного підприємства "Тепло-Енергія".

питань.

• Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для товариства з обмеженою відповідальністю «Поліська енергосервісна компанія».

питань.

• Про надання згоди на введення штатних одиниць до штатних розписів дошкільних навчальних закладів комунальної власності Сарненської міської ради.

питань.

• Про погодження преміювання завідувача дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) «Малятко» села Люхча.

питань.

• Про надання щорічної грошової винагороди завідувачу дошкільногонавчального закладу ( ясла-садок) «Сонечко» села Любиковичі.

питань.

• Про план роботи міськвиконкому на І півріччя 2021 року.

Інформує: Вячеслав Шимко – керуючий справами виконавчого

комітету.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують:

Вячеслав Шимко – керуючий справами виконавчого комітету;

Володимир Міщеня – начальник  відділу управління  начальник відділу

управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства,  транспорту, містобудування, архітектури та управління   комунальною власністю;

Яна Шостак – начальник відділу юридичного забезпечення;

Анна Малецька – начальник відділу гуманітарно-соціальних питань

та торгівлі;

Андрій Арсентєв – виконуючий обов’язки начальника відділу земельних

ресурсів.

• Про розпорядження міського голови, що були видані за період між засіданнями виконкому від 12.2020 до 23.12.2020.

Інформує: Руслан Серпенінов – міський голова.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024