№50 від 29 березня 2021 року "Про щорічну акцію «За чисте довкілля» та день благоустрою в Сарненській міській територіальній громаді"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29 березня 2021 року                                                                                                             № 50

«Про щорічну акцію «За чисте довкілля»

та день благоустрою в Сарненській міській

територіальній громаді»

З метою забезпечення належного санітарного стану та благоустрою, ліквідації несанкціонованих звалищ сміття та озеленення території Сарненської міської територіальної громади, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, пунктом 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести з 29 березня до 30 квітня 2021 року щорічну акцію «За чисте довкілля» та день благоустрою 16 квітня 2021 року на території Сарненської міської територіальної громади.
  2. Затвердити склад комісії по організації проведення та підведенню підсумків щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою на території Сарненської міської територіальної громади, згідно додатку.
  3. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадським, політичним організаціям, релігійним громадам, мешканцям територіальної громади, старостам на старостинських округах Сарненської міської територіальної громади вжити заходів щодо:
    • Висадження молодих дерев, кущів, квітників на території парків, скверів, алей, на територіях установ, у межах смуг вулиць і доріг за участю громади, учнівської та студентської молоді;
    • Заліснення територій у межах прибережних захисних смуг, схилів та ярів;
    • Благоустрою кладовищ, упорядкування братських могил і місць почесних поховань;
    • Ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ відходів, стихійних смітників у межах доріг громади, зонах відпочинку, на берегах водойм;
    • Облаштування територій дворів багатоквартирних, приватних будинків, територій підприємств, установ і організацій, прилеглих до них територій загального користування.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

від 29 березня 2021 року №50

комісії по організації проведення щорічної акції «За чисте довкілля»

та дня благоустрою на території Сарненської міської територіальної громади

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

1. Назарець Іван Петрович              – перший заступник міського голови;

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

1. Драганчук Тарас Миколайович – заступник міського голови;

1. Шимко Вячеслав Мусійович       – керуючий справами виконавчого     комітету;

1. Козярчук Юрій Ярославович – заступник начальника управління  житлово-комунального господарства,  транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради, начальник відділу житлово-комунального господарства;

1. М’якішев Ігор Федорович        – депутат Сарненської міської ради, голова постійної комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку;

1. Шапірко Андрій Валентинович – начальник КУ «Інспекція з благоустрою м. Сарни»;

1. Микосянчик Олександр Степанович – директор КП «Екосервіс»;

1. Місько Олександр Олександрович  – директор КП «Житлосервіс».

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                   Вячеслав ШИМКО

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"