, Головний редактор

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється  проєкт рішення Сарненської міської ради «Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади», розроблений  відділом управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.

Проєкт спрямований на організацію порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд з використанням окремих елементів благоустрою комунальної власності на території Сарненської міської територіальної громади   з метою отримання надходжень до бюджету Сарненської міської територіальної громади  і передбачає:

- збереження окремих елементів благоустрою комунальної власності на території Сарненської міської територіальної громади;

- ефективне використання окремих елементів благоустрою комунальної власності;

- створення рівноправних ринкових умов для здійснення підприємницької діяльності всіх суб'єктів господарювання;

- залучення коштів до бюджету Сарненської міської територіальної громади.

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Сарненської міської ради https://sarny-rada.gov.ua/.

З текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у відділі управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради за адресою:   м. Сарни, вул. Широка, 31. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі  протягом  одного місяця з дня оприлюднення даного проєкту регуляторного акта на адресу розробника: 34500 м. Сарни, вул. Широка, 31, відділ управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради, начальник відділу Шостак Яна Сергіївна, тел. (03655) 35716, або на електронну адресу smr@sarny-rada.gov.ua з приміткою «у відділ управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради (Шостак Я.С.)».

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів