, Головний редактор

ОБ’ЄДНАЛА ІДЕЯ - ДОПОМОГТИ АРМІЇ 

ОБ’ЄДНАЛА ІДЕЯ
- ДОПОМОГТИ АРМІЇ 
Саме так можна сказати про спільний проєкт міської ради з власниками бренду “Jatin”, подружжям Тетяни і Андрія Мартинюків, у якому реалізували пошиття бронежилетів на одному з комунальних підприємств Сарненськоі міської ради. Про те, як підтримали ініціативу міської ради - виготовляти плитоноски для воїнів, з чого почалась зацікавленість до пошиття елементів військової амуніції, який мають досвід у цій справі, як працювали над виготовленням 500 бронежилетів та багато інших моментів роботи - розповідають Тетяна та Андрій Мартинюки.
Проєкт реалізували за кошти бюджету громади. Собівартість однієї плитоноски - 790 грн. 61 коп., а плитоноски у комплекті бронежилета 4 класу захисту - 7000 грн. Окрім пошиття 500 плитоносок, було організовано закупівлю фурнітури, 300 комплектів бронепластин. Всю амуніцію передано для потреб різних підрозділів ЗСУ.
Зразок плитоноски виробництва цього проєкту є унікальним, бо створили його, вивчивши та проаналізувавши різні види плитоносок, виготовлені в інших країнах. Оригінальну ідею й методологію виробничого процесу остаточно затвердили на нараді, ініційованій міським головою Русланом Серпеніновим, за участі військових, де врахували їх досвід та побажання.
- Ця допомога армії стала можливою в результаті спільної налагодженої праці багатьох людей, - каже заступник міського голови Володимир Міщеня.- Активність і небайдужа позиція членів виконкому та депутатів міськради сприяла виділенню коштів і прийняттю рішення щодо їх використання. Працівники міської ради, закладів освіти та культури громади взяли суттєву участь в процесі організації пошиття плитоносок та закупівлі бронепластин і фурнітури. Визначну ж роль відіграють добросовісні платники податків, які наповнюють бюджет.
Велика вдячність усім причетним до цієї благородної справи за взаєморозуміння й постійну підтримку! 
Тільки разом ми щоденно пришвидшуємо ПЕРЕМОГУ!

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 28 чергова сесія від 24 травня 2024 року
24 травня 2024
Результати поіменного голосування 28-ї чергової сесії від 24 травня 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
24 травня 2024
№ 100 від 22 травня 2024 року "Про утворення комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради для розгляду заяв громадян про встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 97 від 20 травня 2024 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 99 від 21 травня 2024 року "Про затвердження актів  приймання-передачі майна"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 368 від 23 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Пошук документів