, Адміністратор

№50 від 17 лютого 2020 року "Про розгляд звернення гр. (особа) щодо розміщення двох тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на власній земельній ділянці по вул. Лисенка, --- в м. Сарни"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

17 лютого 2020 року                                                                                                            № 50

 

«Про розгляд звернення гр. (особа) щодо

розміщення двох тимчасових споруд торгівельного

призначення для провадження підприємницької

діяльності на власній земельній ділянці по вул.

Лисенка, --- в м. Сарни»

 

Розглянувши звернення громадянина (особа) про надання дозволу на розміщення двох тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на власній земельній ділянці по вул. Лисенка, --- в м. Сарни, зблокованих з існуючим магазином, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії, керуючись статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 № 244, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 № 1330/20068, виконавчий комітет Сарненської міської ради

 

                                                           В И Р І Ш И В:

 

  1. Визначити можливим розміщення двох тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності зблокованих з існуючим магазином на земельній ділянці по вул. Лисенка, --- в м. Сарни, з кадастровим номером ---, яка перебуває у власності громадянина (особа), за умови відповідності намірів її розташування державним будівельним нормам.

 

  1. Громадянину (особа) звернутись до відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації щодо визначення відповідності намірів розташування тимчасової споруди будівельним, пожежним, санітарним нормам та отримання паспорта прив’язки об’єкта.

 

  1. Громадянину (особа) звернутися в Сарненське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та подати заяву про державну реєстрацію потужності як оператора ринку харчових продуктів (у разі здійснення торгівлі харчовими продуктами).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                        СВІТЛАНА УСИК

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів