ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

У День захисту дітей у нашій громаді у спорткомлексі «Сарни-Арена» провели змагання з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2008 р.н. та молодших.
За результатами участі у них першість серед дівчат здобула Анна Заєць, другою стала Софія Троцьковець, а третє місце посіла Софія Рудика.
Серед юнаків Євген Карпець став переможцем, Максиму Соборі визначили другу сходинку, а третю - посів Андрій Прозапас.
Підлітки-тенісисти залишилися задоволені турніром та вже чекають, коли відбудуться наступні змагання.
Все буде УКРАЇНА!

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про  схвалення змін до  Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній гром"

26 квітня 2024