, Адміністратор

Вітаємо спортсменів КЗ ФСК «Повір у себе» з численними перемогами! Так тримати!

На Всеукраїнських Іграх нескорених, що проходили у містах Черкаси та Кривий Ріг, В’ячеслав Хильчишин здобув 3 золоті нагороди. У м. Черкаси він став переможцем у вправі - штовхання ядра. У м. Кривий Ріг В’ячеславу не було рівних в плаванні на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем.

На Кубках України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору 22-25 липня у м. Рівне сарненські спортсмени показали такі результати: на Кубку України з жиму лежачи Роман Набухотний посів 1 місце, Галушко Марія стала срібною призеркою, на Кубку України з триборства Марія Галушко посіла 2 місце.

Під час проведення реабілітаційно-спортивних зборів у с. Яворів Львівської області з 2.07 по 13.07 Григорій Шимко зайняв 1 місце у змаганнях з настільного тенісу.

У загальному заліку в активі клубу на чемпіонатах України – 3 золоті та 3 срібні нагороди. На чемпіонатах Рівненської області – 4 – золоті, 7 – срібних, та 3 бронзові нагороди.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання