ПРО РОБОТУ ОБ‘ЄКТІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ОБ‘ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2021-2022 РОКІВ

Обговорили на останньому засіданні виконавчого комітету Сарненської міської ради 28 січня. Загалом розглянули 23 питання (із питанням «Різне»),  що стосуються різних сфер життєдіяльності міської територіальної громади.

Члени виконкому заслухали звіти про виконані роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років представників комунальних підприємств «Сарнитеплосервіс», «Житлосервіс» та «Екосервіс». Директор КП «Сарнитеплосервіс» Тарас Деркач озвучив проблемні питання, які є причиною значних втрат тепломереж, та можливі шляхи їх вирішення для стабільного проходження та завершення опалювального періоду 2021-2022 років.

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов наголосив про  позитивні зміни у роботі КП «Сарнитеплосервіс», зокрема - якість теплопостачання значно покращилася, тепловтрати зменшилися, заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам КП «Сарнитеплосервіс» зменшилася.

Члени виконавчого комітету поділилися власними спостереженнями за розчисткою вулиць Сарненської міської територіальної громади від снігу. Також було зазначено, що для прибирання тротуарів нашого міста були задіяні два міні-трактори.

П’ять питань порядку денного стосувалися захисту прав дітей: встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування; надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування; виведення з прийомної сім’ї та встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами.

Надано одноразову грошову допомогу 36 мешканцям Сарненської міської територіальної громади, які потребують лікування онкологічних захворювань, потрапили в матеріальну скруту внаслідок пожежі та тривалого розладу здоров’я.

Окрім цього, затвердили списки квартирного обліку та розглянули ряд інших питань, що відносяться до повноважень виконавчого комітету Сарненської міської ради.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"