МІСЬКОГО ГОЛОВИ

27 серпня 2021року                                                                                               №183

«Про створення комісії по перевірці стану

готовності теплового господарства по

адміністративним приміщенням Сарненської

міської територіальної громади до роботи

в осінньо-зимовий період 2021-2022 років»

З метою своєчасної підготовки теплового господарства адміністративних приміщень Сарненської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 №620/378, зареєстрованим в Міністерстві
юстиції України від 31.12.2008 за 1310/16001, керуючись пунктом 20  частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію по перевірці стану готовності теплового господарства по адміністративним приміщенням Сарненської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років та затвердити її склад згідно з Додатком.

1. Комісії здійснити перевірку готовності теплового господарства адміністративних приміщень Сарненської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років та скласти відповідні акти готовності.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

В.о.міського голови                                                               Іван НАЗАРЕЦЬ

до розпорядження міського голови

від 27.08.2021 №183

Комісія

по перевірці стану готовності теплового господарства по адміністративним приміщенням Сарненської  міської територіальної громади до роботи в

осінньо-зимовий період 2021-2022 років

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

1. Драганчук Тарас Миколайович – заступник міського голови;

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

1. Козярчук Юрій Ярославович – заступник начальника управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю – начальник відділу житлово-комунального господарства;

1. Соломка Валерій Андрійович – завідувач господарством;

1. Тусь Віталій Вікторович – директор КП «Сарнитеплосервіс»;

1. Старости старостинський округів:
  • Коростський старостинський округ – Титечко Віктор Петрович;
  • Люхчанський старостинський округ – Вагнер Ірина Миколаївна;
  • Любокивицький старостинський округ – Шкодич Павло Олексійович;
  • Цепцевицький старостинський округ – Губеня Лариса Михайлівна;
  • Тутовицький старостинський округ – Гамза Олена Авакумівна;
  • Ремчицький старостинський округ – Долід Леонід Володимирович;
  • Костянтинівський старостинський округ – Боровик Роман Володимирович;
  • Городецький старостинський округ – Басик Ірина Миколаївна;
  • Великовербчанський старостинський округ – Гольонко Олена Степанівна;
  • Стрільський старостинський округ – Бакарова Наталія Миколаївна;
  • Кричильський старостинський округ – Банацький Тарас Іванович.

Секретар ради                                                                     Андрій МИЧКА

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024