МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22 липня 2021 року                                                                                  № 157

З метою забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Сарненської міської територіальної громади в умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 років, відповідно до статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з  централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» зі змінами, наказу Міністерства палива та енергетики України Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 №620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за №1310/16001,  наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76 «Про затвердження Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207:

1. Керівникам структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій міської територіальної громади забезпечити:

1.1. Комплексну підготовку комунальних підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я та соціально-культурного призначення із підключенням об’єктів до джерел теплопостачання тільки за наявності паспортів та актів готовності, ліквідації заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги до 01 вересня 2021 року;

1.2. Розробити та затвердити план заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року та їх повне виконання до 01 жовтня 2021 року;

1.3. Вжити заходів, визначених чинним законодавством щодо стовідсоткового розрахунку за житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії.

1. Керівникам комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради взяти під особистий контроль:

2.1. Стовідсотковий облік у 2021 році теплової енергії та води в комунальних підприємствах та бюджетних установах з централізованим теплопостачанням і водопостачанням. Про виконання інформувати до 01 вересня 2021 року управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю міської ради.

2.2. Проведення аналізу діючих тарифів на житлово-комунальні послуги та вжити заходів щодо їх встановлення в економічно обґрунтованому розмірі з включенням інвестиційної складової (витрат на відшкодування інвестиційних ресурсів, залучених за інвестиційними програмами). Інформацію щодо діючих тарифів на житлово-комунальні послуги подавати в управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю міської ради до 03 числа щомісяця, щодо нових тарифів – у разі їх встановлення.

1. Керівникам комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради в межах повноважень забезпечити виконання заходів щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 року.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  Т. Драганчука.

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

№157 від 22 липня 2021 року "Про підготовку об’єктів житлово -комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міської ради до роботи в осінньо - зимовий період 2021-2022 року".doc

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"