ЧИ ГОТОВЕ КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ГРОМАДИ ДО ЗИМИ?

Обговорили на останньому засіданні виконавчого комітету Сарненської міської ради сьогодні, 5 листопада. Загалом розглянули 17 питань. Великої уваги відвели питанню підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.
Члени виконкому заслухали звіти щодо проведеної роботи від представників комунальних підприємств «Сарнитеплосервіс», «Житлосервіс» та «Екосервіс». Рекомендували керівникам зазначених підприємств контролювати запаси палива, посипних та протиожеледних матеріалів для прибудинкових територій, доріг, вулиць, тротуарів, необхідні під час ожеледиці.
Також, саме тепер має бути проінспектовано забезпечення інструментом для розчищення снігу та проведено інші необхідні дії для перевірки готовності спецтехніки. А ще, під час засідання виконавчого комітету, зосередили увагу на тому, що підприємствам необхідно вжити заходів стягнення різного роду заборгованостей населення перед ними, щоб направити кошти на оптимізацію роботи.
- Якщо не підтвердяться факти, озвучені у звітах, що прозвучали сьогодні, то відповідальні особи понесуть покарання, - каже Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, - адже основним показником є звернення жителів громади, і якщо інформація доповідей і реалії з повідомлень жителів різнитимуться, то стане видимим реальний стан справ.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради
25 квітня 2024