№181 від 26 серпня 2021 "Про утворення робочої групи з розробки Стратегії  розвитку Сарненської міської територіальної     громади    на     період 2022-2030 роки"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 серпня 2021 року                                                                                                  № 181

Про утворення робочої групи з розробки

Стратегії  розвитку Сарненської міської

територіальної     громади    на     період

2022-2030 роки

Відповідно до пункту 20 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України  від 11.11.2015 № 932 "Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів", в рамках "Стратегії розвитку Рівненської області на період 2021-2027 роки", затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 31.03.2020  № 1619:

1. Затвердити склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період 2022-2030 роки згідно з додатком 1.

1. Затвердити Положення про робочу групу з розробки Стратегії розвитку Сарненської міської територіальної громади на період 2022-2030 роки згідно з додатком 2.

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо стратегічного планування у Сарненській міській територіальній громаді згідно з додатком 3.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до розпорядження № 181.docx

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу