, Головний редактор

Під час благодійного турніру з міні-футболу зібрали 5700 грн

На спорткомплексі "Сарни-Арена" відбувся VІІІ благодійний турнір з міні-футболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Під час змагань його учасники зібрали кошти в сумі 5700 гривень, які будуть долучені для будівництва в Сарнах пам‘ятника захисникам України.

У турнірі взяли участь 9 команд. Відповідно до жеребкування їх розподілили на 3 підгрупи, переможці яких та один кращий колектив із другого місця виходили у півфінал. Таким чином, після попередніх зіграних матчів боротьбу за перемогу в турнірі продовжили команди патрульної поліції м.Сарни, Сарненського педколеджу, «Депутати» з смт. Рокитне та Сарненської міської ради.

У півфіналі працівники поліції перемогли депутатів з Рокитного 7:0, а міська рада здолала студентів у серії пенальті 2:0 (основний час завершився 1:1). У грі за третє місце теж не обійшлося без післяматчевих пенальті: майбутні педагоги здобули перемогу 5:4 (основний час 1:1) над депутатами. А тріумфувала в турнірі команда патрульної поліції, здолавши у фіналі міську раду 4:0. Переможців і призерів організатори змагань нагородили кубками, медалями та грамотами.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів