, Головний редактор

УВАГА! Поновлення документів особами, які перебувають на квартирній черзі!!!

Згідно статті 36 Житлового кодексу України, пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української РРПС від 11.12.84 №470(зі змінами), та в зв’язку з необхідністю ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, виконавчі комітети місцевих рад, щороку, в період з 1 жовтня по 31 грудня, проводять перереєстрацію громадян, котрі перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться до облікових справ громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання житлових приміщень. Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету місцевої ради, проводяться після прийняття рішень цими органами.

Сарненська міська рада проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку та зареєстровані в м.Сарни, до 31.12.2021 року.

Особам, які перебувають на квартирному обліку в старостинських округах Сарненської міської територіальної громади з питань перереєстрації необхідно звернутись до старости старостинського округу, по місцю перебування на квартирному обліку, до 31.12.2021 року.

 

Нагадуємо про необхідність пройти зазначену перереєстрацію документів.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування позачергової, першочергової та загальної квартирних черг та будуть сприяти прозорому обліку таких громадян.

          Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами документів, а саме:

1) копії паспорта громадянина України;

2) копії ідентифікаційного номера;

3) довідки  про реєстрацію місця проживання особи  на кожного члена сім’ї (за формою Додаток 13 до Правил реєстрації  місця проживання);

4) документів про наявність пільг (за наявності);

5) копії свідоцтва про шлюб;

6) копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, копії їхніх ідентифікаційних номерів;

7) копії домової книги за місцем реєстрації/проживання заявника та членів сім’ї;

8) копії договору найму/піднайму житлового приміщення за місцем проживання заявника та членів сім’ї (за наявності);

9) копії правовстановлюючого документу та копії технічного паспорту на житлове приміщення, що перебуває у власності чи користуванні у заявника та членів сім’ї або Інформації з державного реєстру прав на нерухоме майно;

10) заяви про внесення змін в облікові дані (у разі наявності підстав).

        Прийом документів громадян, які зареєстровані в м.Сарни, проводиться щодня в приміщенні Сарненської міської ради за  адресою : вул. Широка, 31, м. Сарни, каб.401 (юридичний відділ), а прийом документів громадян, які зареєстровані на території старостинських округів Сарненської міської територіальної громади, проводиться старостою відповідного старостинського округу (крім вихідних та святкових днів):

понеділок – четвер з 8:00 до 17:00;

п’ятниця з 8.00 до 15.45.

      Громадяни, які не поновлять документи у  встановлений термін, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов, а отже, будуть зняті з квартирної черги.

                            Виконавчий комітет Сарненської міської ради

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання