, Адміністратор

№4 від 22 січня 2020 року "Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов увиконавчому комітеті Сарненськоїміської ради"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

  22 січня   2020 року                                                                                  № 4

 

«Про затвердження списків громадян,

які перебувають на квартирному обліку

для поліпшення житлових умов у

виконавчому комітеті Сарненської

міської ради»

 

Розглянувши списки громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Сарненської міської ради, керуючись підпунктом два пункту «а»  частини першої статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом УРСР, Правилами обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджені Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради

 

       В И Р І ШИ В:

 

 1. Затвердити списки громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі, а саме:
  • список громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі (загальна черга) (додаток 1);
  • список громадян, які користуються правом першочергового отримання житла у міськвиконкомі (додаток 2);
  • список громадян, які користуються правом позачергового отримання житла у міськвиконкомі (додаток 3);
  • список громадян, постраждалих І категорії внаслідок аварії на ЧАЕС, та сімей з дітьми, інвалідність яких виникла внаслідок Чорнобильської катастрофи, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі (додаток 4);
  • список ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС II категорії, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі (додаток 5).
 2. Рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 02.2019 №21 «Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у міськвиконкомі» визнати таким, що втратило чинність.
 3. Затверджені списки громадян, взятих на квартирний облік розмістити для загального відома на інформаційному стенді квартирного обліку міськвиконкому.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                             СВІТЛАНА УСИК

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
  Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів