№88 від 05 січня 2021 року "Про розгляд заяви гр. Мельник Мотрони Петрівни про внесення змін до облікових даних, як такої, що перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

22 січня 2021 року                                                                                  № 88

Про розгляд заяви гр. Мельник Мотрони

Петрівни про внесення змін до облікових

даних, як такої, що перебуває

на квартирному обліку у виконавчому комітеті

Сарненської міської ради

Розглянувши заяву та подані документи громадянки Мельник Мотрони Петрівни про внесення змін до її облікових даних як такої, що перебуває на квартирному обліку, а саме у списках громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконкомі Сарненської міської ради (право позачергового отримання житла), в частині включення до складу сім’ї Мельник Мотрони Петрівни малолітніх дітей (внуків), керуючись Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 №470, Житловим кодексом УРСР, підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

Внести зміни до облікових даних гр. Мельник Мотрони Петрівни як такої, що перебуває на квартирному обліку, а саме у списках громадян які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконкомі Сарненської міської ради, а саме в списку громадян постраждалих  І категорії внаслідок аварії на ЧАЕС  та сімей з дітьми, інвалідність, яких виникла внаслідок Чорнобильської катастрофи, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов в Сарненському виконкомі, в частині включення до складу сім’ї громадянки Мельник Мотрони Петрівни двох осіб - Мельник Анни Олександрівни, Мельника Захара Павловича.

Міський голова                                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024