Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування

При комунальному закладі «Центр  надання  соціальних послуг» Сарненської міської ради діє спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього  насильства та  насильства  за   ознакою  статі (консультативна служба).

Основними завданнями консультативної служби є:

- надання разових чи періодичних консультацій постраждалим особам та їх законним представникам (якщо такі представники не є кривдниками) щодо прав, заходів, соціальних послуг, якими постраждала особа може скористатися;

- сприяння ефективному розв’язанню проблем самою постраждалою особою (за

підтримки фахівців соціальних служб), направлення її в разі потреби до відповідних суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству та насильству за ознакою статі;

- надання первинної психологічної підтримки;

- інформування постраждалих осіб про заходи та соціальні послуги, якими вони

можуть скористатися, відповідно до їх потреб з урахуванням психофізичного стану, спричиненого насильством.

Контактна особа: Барвін Ольга Олександрівна,  тел.  3 - 47- 07

Суб’єкти взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

1. Сарненський районний відділ поліції ГУНП в Рівненській області, вул. Технічна, 17.
  2. Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради, вул. Демократична, 46.
  3. Служба у справах дітей Сарненської міської ради, вул. Степана Бандери, 8.
  4. Сарненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, вул. Степана Бандери, 8.
  5. Управління освіти Сарненської міської ради, вул. Демократична, 17.
  6. Відділ охорони здоров’я Сарненської міської ради, вул. Степана Бандери, 8.
  7. Відділ соціального захисту Сарненської міської ради, вул. Широка, 31.

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"