НОВИЙ СПОРТІНВЕНТАР ДЛЯ ПЕРЕМОЖНИХ ЗВЕРШЕНЬ

У підрозділах КЗ "Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа" Сарненської міської ради різними видами спорту займаються 1800 дітей шкільного віку. Матеріальна база для їх тренувань постійно оновлюється.
Сьогодні, 5 жовтня міський голова Руслан Серпенінов вручив тренерам новий спортивний інвентар, м'ячі та форму для груп, які займаються футболом, волейболом, баскетболом у приміщенні спорткомплексу "Сарни-Арена".
Нещодавно сюди ж придбали борцівський килим. Також, юні спортсмени очікують на боксерський ринг.
Тож, результативних тренувань і переможних звершень нашому дитячо-юнацькому спорту!
Більше у відео.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024