, Головний редактор

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЛЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЛЯ!
Сьогодні, 25 вересня, відзначаємо День позашкілля! Позашкільна освіта є невід’ємним складником освіти. І саме вона надає змогу дітям та молоді розвивати свої здібності й таланти у сфері освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту, технічної та іншої творчості. Відвідуючи гуртки, творчі об’єднання, секції позашкільних закладів, діти отримують можливість на здобуття таких навичок і вмінь, які необхідні для їхньої соціалізації, подальшої самореалізації та професійної діяльності.
Шановні педагоги-позашкільники! Дякуємо за ваш особливий талант, яким ви заохочуєте дітей до творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку. Ваша відданість професії, душевна щедрість, чуйні серця - благодатні джерела успішного служіння реалізації талантів дітей та молоді!
Ми пишаємося тим, що в нашій громаді позашкільну освіту дітей та молоді представлено на високому рівні. Численні досягнення на всеукраїнському рівні ваших вихованців є підтвердження цього.
Бажаємо вам творчих успіхів, перемог, невичерпної енергії, щастя і благополуччя, оптимізму!
***
З нагоди професійного свята консультант Сарненського міського голови Олексій Лавор привітав педагогів-позашкільників. Він переказав вітання від Руслана Серпенінова і вручив Подяки міського голови.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання