, Головний редактор

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЛЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЛЯ!
Сьогодні, 25 вересня, відзначаємо День позашкілля! Позашкільна освіта є невід’ємним складником освіти. І саме вона надає змогу дітям та молоді розвивати свої здібності й таланти у сфері освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту, технічної та іншої творчості. Відвідуючи гуртки, творчі об’єднання, секції позашкільних закладів, діти отримують можливість на здобуття таких навичок і вмінь, які необхідні для їхньої соціалізації, подальшої самореалізації та професійної діяльності.
Шановні педагоги-позашкільники! Дякуємо за ваш особливий талант, яким ви заохочуєте дітей до творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку. Ваша відданість професії, душевна щедрість, чуйні серця - благодатні джерела успішного служіння реалізації талантів дітей та молоді!
Ми пишаємося тим, що в нашій громаді позашкільну освіту дітей та молоді представлено на високому рівні. Численні досягнення на всеукраїнському рівні ваших вихованців є підтвердження цього.
Бажаємо вам творчих успіхів, перемог, невичерпної енергії, щастя і благополуччя, оптимізму!
***
З нагоди професійного свята консультант Сарненського міського голови Олексій Лавор привітав педагогів-позашкільників. Він переказав вітання від Руслана Серпенінова і вручив Подяки міського голови.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
29 лютого 2024
№ від 29 лютого 2024 року "Про затвердження протоколу  від 29.02.2024 року  № 1 засідання комісії з питань розгляду  заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також члені"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
29 лютого 2024
№ від 29 лютого 2024 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 25 серпня 2023 року № 408 «Про організацію освітнього процесу на 2023-2024 навчальний рік у закладах освіти Сарненської міської територіальн"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
29 лютого 2024
№ від 29 лютого 2024 року "Про надання допомоги на поховання "

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
29 лютого 2024
№ від 29 лютого 2024 року "Про затвердження плану проведення інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Лютий
28 лютого 2024
№ 30 від 27 лютого 2024 року "Про окремі питання здійснення контролю за виконанням документів у Сарненській міській раді"

Пошук документів