, Головний редактор

КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПРОТОКОЛИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ

КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПРОТОКОЛИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ
Члени адмінкомісії на останньому засіданні розглянули 6 протоколів про порушення правил благоустрою на території Сарненської громади. За результатами розгляду прийняли постанови про притягнення п’яти правопорушників до адміністративної відповідальності, адже протокол про адміністративне правопорушення стосовно однієї громадянки направили для усунення недоліків.
Відтак, жительці Сарн за те, що торговий павільйон, який розміщений на зупинці, є в недоглянутому стані, адже прилегла територія заросла травою, а на зупинці розкидано сміття, доведеться сплатити 340 гривень. Інший мешканець міста, власник МАФу, котрий також є в незадовільному стані, зокрема, на прилеглій території висока трава та бур’яни, всередині зупинки у великій кількості розкидане сміття, сплатить 850 гривень. Сарненчанин, який здійснював збут продовольчих товарів, кавунів, на території загального користування, без відповідних документів виданих виконавчим органом міської ради виплатить 340 гривень. Черговий містянин за спалювання сухих гілок дерев та кущів у великій кількості сплатить також 340 гривень. За зливання з асенізатора нечистот на територію, яка розташована в межах Сарненської міської територіальної громади іншому мешканцю міста доведеться сплатити знову ж таки 340 гривень. А протокол про адміністративне правопорушення жителькою Сарн, а саме за продаж цигарок неповнолітньому, комісія направила для усунення недоліків.
Незнання законів не звільняє від відповідальності, громадяни зобов'язані дотримуватись правил благоустрою громади.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів