З нагоди дня медичного працівника

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ САРНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро дякуємо за ваш порятунок життів пацієнтів, турботу про здоров’я та самопочуття, а також за вболівання про розвиток медичної галузі громади у цей тривожний час пандемії.

Вашу працю неможливо переоцінити. Ви постійним доглядом та піклуванням про нас, мешканців Сарненської громади, щодня своїм жертовним служінням звершуєте професійний обов’язок лікаря.

Ви - висококваліфіковані професіонали. Ви - ті, хто поруч у важку хвилину. Бо професію лікаря може обрати тільки по-справжньому добра, уважна, чуйна до чужої біди людина.

Тож маємо честь привітати вас із професійним святом - з Днем медичного працівника! Бажаємо вам міцного здоров’я, спокійних, розмірених робочих буднів, вдячних пацієнтів, професійного росту, злагоди, достатку у домівках, миру, любові та родинного щастя.

Руслан СЕРПЕНІНОВ,

Сарненський міський голова,

депутати міської ради.

26 квітня 2024