Інспектори КЗ "Інспекція з благоустрою" перевірили на території громади місця зливу нечистот

На території Сарненської територіальної громади деякі мешканці зливають рідину схожу на нечистоти в канаву, шляхом виведення під землею труб. Працівниками інспекції з благоустрою протягом тижня, здійснювались обстеження на вулицях та провулках населених пунктів Сарненської громади. Зокрема, перевірили достовірність фактів зливу каналізації у канави жителями населених пунктів с. Стрільськ, с. Городець, с. Цепцевичі за вулицями Меліоративна, Случанська, Зелена, Коломийця, Зарічна, Вишнева, Тиха.

За результатами обстеження зафіксували, що деякі мешканці вказаних вулиць та провулків з власних подвір’їв, самовільно проклали труби за паркан свого двору в канаву, яка знаходиться на території громади. З таких труб витікає вода невідомого походження. За результатами обстеження надали попередження і провели роз’яснювальну роботу. Зокрема, за попередньою перевіркою надано 35 попереджень суб’єктам в котрих ймовірно виявлено порушення.

Аналіз ситуації показує, що порушники із числа власників (винаймачів) обстежених адрес здебільшого усвідомлюють незаконність власних дій на забруднення водойм через зливання побутових стоків. Проте, трапляються випадки, коли порушники не усувають порушення після зауваження інспекторів, тому таких осіб без зволікань буде притягнуто до відповідальності.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про відмову у наданні статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Шелайкіній Софії Владиславівні"