Міський голова Руслан Серпенінов привітав зі святом Захисників та Захисниць.

Кожного дня стоять на захисті нашої Батьківщини, боронячи кожного із нас, наші прекрасні, мужні, відважні титани, нездоланні чоловіки та жінки. Тільки кращі з кращих склали присягу в лавах Збройних сил України.
"Вклоняємося перед вашою стійкістю, дякуємо Вам безмежно за кожен новий день, за життя. Ваш подвиг і відданість надихають нас щодня. Нехай ваше життя буде сповнене перемог не тільки на полі бою, але й у кожному дні. Нехай кожен крок у вашому житті буде сповнений благословенням, а мир і добробут назавжди оселяться у вашій родині! Нехай сила вашого духу допоможе Україні стати ще сильнішою, а ваші зусилля принесуть мир і злагоду.
Вклоняємося перед ветеранами, воїнами запасу, батьками та матерями військовослужбовців та зичимо міцного здоровʼя, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам", - Руслан Серпенінов.
Памʼятаємо усіх полеглих українських Воїнів, які загинули за незалежність країни, шануємо їх відвагу, стійкість та патріотизм. Завдяки їм ми продовжуємо жити, а наша країна зберігає незалежність. Ми ніколи не забудемо їхній подвиг! Нехай душі Захисників знайдуть вічний спокій.
Галарея до статті

Документи → Протоколи засідань постійних комісій → З питань земельних відносин, екології та природокористування → VIII скликання
05 жовтня 2024
Протокол № 17 від 04.10.2024