ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ САРНЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВУ РУСЛАНА ПЕТРОВИЧА СЕРПЕНІНОВА!

Сьогодні свій день народження відзначає

мудрий, відповідальний керівник, досвідчений управлінець,

Сарненський міський голова Руслан Петрович Серпенінов!

Шановний Руслане Петровичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, чудового настрою, життєвої наснаги, невпинного руху вперед та сімейних гараздів. А ще успіхів у справах, терпіння і задоволення від повсякденної роботи.

Нехай усе задумане буде втілено у життя, а Ваші майбутні ідеї будуть реалізовані на благо Сарненської міської територіальної громади.

Бажаємо Вам бадьорості духу та невичерпної енергії, незламної волі до перемоги, однодумців у роботі та вірних друзів поряд.

Нехай доля веде Вас шляхами мудрості, добра та істини, дає Вам силу і натхнення до плідної праці для розвитку громади.

Нехай завжди супроводжує Вас відчуття Божої ласки та опіки!

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"