, Головний редактор

ШАНОВНА САРНЕНСЬКА ГРОМАДО!         Вітаю усіх Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва, Днем захисників і захисниць України та черговою річницею створення Української повстанської армії. Усі ці, вагомі для держави і кожного з нас віхи, на тлі визвольної війни, наповнені особливо важливим змістом. Упродовж багатьох століть волелюбні козаки та вояки Української повстанської армії боролися за волю та свободу, зі зброєю в руках боронили рідну землю та віру під покровительством Божої Матері.

         Як і в часи героїчної боротьби Українського козацтва і вояків УПА, так і сьогодні вірні сини і доньки України виборюють право бути вільними, захищаючи територіальну цілісність України. Бійці Збройних Сил України віддають за незалежність нашої держави найдорожче - своє життя. Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю  загиблих. Вшановуючи міцність духу наших славних предків, ми сьогодні пишаємося хоробрістю сучасних героїв - ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ.

         Нехай день 14 жовтня ще міцніше утвердить нашу віру й прагнення якнайшвидше подолати жорстоку навалу агресивного окупанта! Нехай ПОКРОВА Пресвятої Богородиці відведе лихо від кожного українського воїна та вбереже всю нашу землю від  кровопролиття та руйнувань. Бажаю, щоб здоров'я, мир, щастя, радість і добро були завжди в кожній родині. І нехай швидше здійсниться наша велика спільна головна мрія – ПЕРЕМОГТИ І ЖИТИ під чистим мирним небом України!

З повагою
Сарненський міський голова
Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про переведення громадянки на безоплатну форму обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг відділом державної реєстрації Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Червень
18 червня 2024
№ 136 від 18 червня 2024 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
14 червня 2024
№ від 14 червня 2024 року "Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
13 червня 2024
№ від 13 червня 2024 року "Про роботу Відділу соціального захисту Сарненської міської ради за період 2023-2024 роки "

Пошук документів