Випускники Городецького ліцею зробили подарунок ЗСУ - замість подарунків навчальному закладу

«Ми - одинадцятикласники Городецького ліцею, довго думали, який подарунок зробити нашій школі на випуск. Хотілося чогось незвичайного, корисного та такого, що запам’ятається надовго.
Спочатку ми розглядали ідеї обладнання для кабінетів, комп’ютерної техніки, або навіть спортивного інвентарю. Проте, з початком повномасштабної війни в Україні, наші пріоритети змінилися. Ми розуміли, що зараз найважливіше – це допомогти нашим захисникам» - йдеться у повідомленні одинадцятикласників.
Після довгих обговорень гуртом вирішили придбати супутникову систему інтернету Starlink. Гаджет вже виконує свої функції на одній з точок фронту. Також, зібрали місцевих смаколиків, аби хлопці хоч на мить відчули себе вдома.
Потужний внесок молодих свідомих українців на шляху до спільної мети - Перемоги!
Галарея до статті

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни

Документи → Проєкти рішень 30-ї сесії міської ради