Усі графіки руху та маршрути в одній інфографіці

Невдовзі на усіх зупинках міста зʼявляться транспортні схеми руху громадського транспорту.
Схема вміщатиме в себе перелік маршрутів, зупинок та напрямки руху.
Усі 6 маршрутів промарковано кольором. Кольори інклюзивні, оскільки підібрані так, аби люди з вадами зору могли їх розрізнити.
Для зручності нанесли QR код з посиланням на перелік графіків руху. Про зміни у графіках, як завше інформуємо на нашій сторінці у FB.
Дякуємо за якісну співпрацю та реалізацію нашого задуму - розробнику схеми, сарненцю Олександру Канському.
Сашко довгий час мешкає і працює у столиці однак не втрачає звʼязку з рідним містом. Він приклад здорової ініціативної співпраці мешканців і муніципалітету. До слова, жодної копійки з бюджету.
Олександр сам створив цю схему в подарунок місту. Розробка подібної схеми в середньому вартує 80 тисяч гривень.
Дякуємо Сашку за значний внесок у цифровізацію нашої громади.
До речі, стели на вʼїзді в місто зі сторони Дубровиці і Києва теж проєкти Сашка.
Галарея до статті

02 травня 2024
Про безоплатну передачу майна  Комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради

02 травня 2024