До неба летять янголи …

Сьогодні, 3 червня, Сарненська громада проводжатиме в останню дорогу Балановича Назара Юрійовича.
Воїн повернувся додому на щиті. Останній свій бій гвардієць, з позивним Сокол, прийняв під Бахмутом Донецької області.
22-річний солдат Назар Баланович житель м.Сарни, у 2021 році був призваний на строкову службу до Національної гвардії України. По закінченню служби, у серпні 2023 року підписав контракт з військовою частиною 3018 НГУ.
Ще зовсім молодий, але надзвичайно мужній та відважний патріот прагнув захистити всіх українців від ворога. Попереду було довге життя сповнене планів та мрій та, на жаль, 27 травня 2024 року, боронячи рідну Батьківщину, будучи вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у бою за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України, Сокол загинув.
Відповідальний, щирий, чуйний Назар назавжди залишиться у памʼяті рідних та близьких Воїном, який ніколи не боявся труднощів, мужньо виконував всі поставлені завдання, намагався стати кращим у всьому.
На Назара вдома чекали батьки Раїса Максимівна, Юрій Семенович та брат Іван.
Дорога родино, друзі, бойові побратими, важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо Ваше горе та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Вічна памʼять, слава та честь Герою!
Прощання відбудеться сьогодні, 3 червня.
О 10:40 год. кортеж розпочне свій рух від літака та рухатиметься Варшавською та Костопільською
11:00 год. - прощання вдома вул. Костопільська, 14
13:00 год. - чин похорону в церкві по вул.Ковельська
14:00 год. - прощання на центральній площі міста
15:00 год. - поховання на Алеї Героїв на кладовищі по вул.Шарпака
Години можуть зміщуватись в часовому проміжку +- 15 хв.
У випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога» в цілях безпеки, прощання на центральній площі міста буде скасовано.

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни

Документи → Проєкти рішень 30-ї сесії міської ради
18 вересня 2024