С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

12 квітня 2024 року                                                                                                                № 81

Про нагородження

Грамотою Сарненської міської ради

Керуючись рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради    від 16 січня 2021 року №64 «Про затвердження складу комісії з питань нагородження, Положення про неї та Положення про Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови», відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання Городецького старостинського округу № 4 від 10 квітня 2024 року № 18/12/04-228/24, з нагоди 20-ї річниці від дня заснування проєкту «Городецький автограф», нагородити Грамотою Сарненської міської ради:

1. За популяризацію української літератури, продовження літературних традицій, меморіалізацію пам’яті видатних діячів красного письменства, доля яких пов’язана з історичною Волинню та селом Городець МАЗАНОГО Віктора Степановича – письменника, заслуженого журналіста України, автора проєкту літературного свята «Городецький автограф», засновника поліського літературного музею Городецького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та фестивалю «Городець у вишиванці».
  2. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, збагачення історичної та літературної спадщини поліського літературного музею Городецького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області МОЦИКА Олександра Федоровича – Надзвичайного і Повноважного посла України, заслуженого юриста України, професора.
  3. За вагомий внесок у популяризацію українського красного письменства СИДОРЖЕВСЬКОГО Михайла Олексійовича – голову Національної спілки письменників України.
  4. За популяризацію української літератури, продовження літературних традицій українського письменництва ВАЛЮШКО Тамару Василівну – вчителя української мови та літератури Городецького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  5. За популяризацію української літератури, продовження літературних традицій у поліському літературному музеї Городецького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області ГАРБАР Ольгу Петрівну – вчителя української мови та літератури Городецького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  6. За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та популяризацію літературного свята «Городецький автограф» СЕРНЮК Ганну Федорівну – директора Городецького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області 2002-2021 років.

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 81 від 12 квітня 2024 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради".doc

30 квітня 2024
Про затвердження змін до Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки