, Головний редактор

ЧЕРЕЗ ВІЙНУ ДЕНЬ МІСТА В САРНАХ НЕ СВЯТКУВАТИМУТЬ

Кожен населений пункт, як і кожна людина, має свій день народження. Не винятком є і Сарни. Впродовж останніх років День міста гуртом і весело відзначали на другий день великого християнського свята Трійці. Проте 13 червня 2022-ого жодних святкувань не буде, бо це неможливо та недоречно, це не на часі, коли в країні кровопролитна війна.
Цьогоріч Сарнам виповнюється 137 років. До спільних іменин готувалися заздалегідь, ще до початку війни. Було багато планів, як зробити місто та громаду ще кращими, комфортнішими для проживання містян. Та війна змінила пріоритети. Сьогодні не до організації концертів, розваг, шоу. Натомість допомагаємо українській армії коштами, шиємо бронежилети, закуповуємо військову амуніцію, медикаменти, збираємо та доставляємо гуманітарну допомогу, займаємося облаштунком і забезпеченням внутрішньо переміщених осіб. Наразі є важливою не чергова річниця міста, а кожна хвилина боротьби з російським окупантом, добра зі злом.
А день народження Сарн обов‘язково ще відсвяткуємо. Пізніше. Коли завершиться війна, стихнуть вибухи, перестануть гинути люди, а ворога виженемо з української території та візьмемося спільно відбудовувати зранену смертоносним металом країну. І Героям-захисникам нашим, без сумніву, віддячимо за перемогу, за мирне небо та світле, без воєн, майбутнє України та її громадян!

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів