2023 рік – став роком випробувань та викликів, які ми долали разом, всією громадою. Разом ми робили все можливе, щоб наша громада вистояла, а кожен наступний день наближав нас з вами до української Перемоги.
Ми стали стійкішими та витривалішими. Ми змінили свої пріоритети, відклали на потім більшість планів та проєктів. Натомість сфокусувалися на головному – допомозі військовим.
Цьогоріч нам вдалось спрямувати на потреби підрозділів ТРО та ЗСУ понад 80 мільйонів гривень платників податків нашої громади.
У межах повноважень ми намагаємося максимально забезпечити наших військових усім, що допомагає виконувати бойові завдання у найгарячіших точках України. У муніципальній програмі підтримки 31 військовий підрозділ, які наша громада забезпечувала дронами, комп’ютерною технікою, засобами зв’язку, стеження, живлення, антидронові рушниці, автомобільні запчастини та інструмент. Усією громадою будували фортифікаційні споруди. Відправили на передові позиції 33 автівки різної комплектації завдяки донатам працівників міської ради, благодійників та меценатів.
7 мільйонів 20 тисяч гривень допомог було виплачено пораненим військовослужбовцям. 4 794 000 гривень було спрямовано на виготовлення та встановлення пам’ятників нашим загиблим Героям.
Щоб захистити нашу громаду від атак ворога, у 2023 році ми продовжили облаштовувати споруди цивільного захисту в закладах освіти, охорони здоров’я, культури тощо. Наразі– фактично всюди, де була можливість – ми облаштували найпростіші укриття. Це дало можливість організувати офлайн навчання для більшості дітей громади.
У 2024 році наші пріоритети залишатимуться незмінними – це безпека та оборона, стійкість та турбота.
Наше головне завдання – робити все від нас залежне для наближення нашої Перемоги, яка обов’язково буде.
Так, наш шлях – тривалий і важкий, але на цьому шляху ми не одні. Ми разом, ми згуртовані та сильні.
Дякуємо Захисникам і всім сарненцям, що кожен на своєму місці продовжує працювати та не опускає руки.
Молимося і ніколи не забудемо тих, хто віддав своє життя за наш спокій, за нашу країну!
Вічна памʼять нашим Героям!
У цей святковий час бажаємо, щоб розкидані по світу українські родини возз’єдналися, щоб усі захисники повернулись живими додому.
Бажаємо, щоб у 2024 році у кожній домівці панували злагода, любов і щастя.
Зичимо міцного здоров’я, втілення у життя добрих задумів, а головне – миру та процвітання нашій громаді у вільній Україні!
Разом – Переможемо!
Слава Україні!
Героям Слава!

06 травня 2024