Загинув внаслідок пожежі...

З настанням холодної погоди зростає кількість пожеж в житлових будинках. Так 17 листопада 2023 в м.Сарни по вул.Вишнева 60 сталася пожежа внаслідок якої загинув житель нашої громади гр.Микола Д. 1961 р.н..

Найпоширеніші причини пожеж від яких гинуть люди це порушення правил експлуатації електрообладнання та електронагрівальних приладів, використання несправних печей, недотримання правил користування газовими приладами, необережне поводження з вогнем, необережність під час паління цигарок.

Тому вкотре  Сарненська міська рада звертається до жителів громади дотримуватись правил пожежної безпеки, що  допоможе захистити себе і своє житло від вогняної біди.

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

- електропроводку та електрообладнання в житлових помешканнях і господарських будівлях утримуйте в справному стані;

- електропраски, електроплитки, електрочайники та  електронагрівальні прилади встановлюйте на вогнетривкі підставки і розміщуйте їх подалі від меблів, килимів, штор та інших горючих матеріалів;

-  не застосовуйте для обігріву приміщень саморобні електрообігрівачі;

- дотримуйте послідовність включення газових приладів: спочатку запаліть сірник чи запальничку, а потім відкрийте подачу газу;

- якщо подача газу припинилася, негайно закрийте перекривний кран біля пальника і запасний на газопроводі;

-  самостійно не підключайте і не відключайте газові прилади ;

-  не використовуйте газові плити для обігріву приміщень;

- при витоку газу не запалюйте сірники, не паліть, не вмикайте світло
і електроприлади;

- при появі запаху газу негайно вимкніть газовий прилад, перекрийте кран подачі газу, провітріть приміщення і викличте працівників газової служби за телефоном «104»;

- перед початком опалювального сезону печі і їх димоходи ретельно перевірте, очистіть від сажі і відремонтуйте;

- не дозволяйте малолітнім дітям самостійний розпал печей;

- не розміщуйте близько до печі меблі, килими - вони можуть спалахнути;

- не застосовуйте легкозаймисті та горючі рідини для розпалювання печі;

- не паліть у ліжку так як саме з цієї причини найчастіше стаються пожежі, на яких гинуть люди;

- не залишайте дітей без нагляду, не доручайте їм нагляд за включеними електро та газовими приладами.

Пам'ятайте! Причини пожеж різні, а винуватець один - людина,
що порушує і не виконує правила пожежної безпеки.

Відділ з питань НС, ЦЗ та мобілізаційної роботи Сарненської  міської ради.

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"