Питання благоустрою та готовність до зими

Днями міський голова Руслан Серпенінов зустрівся зі старостами округів громади та представниками комунальних підприємств на традиційній робочій нараді.
З головного:
У населених пунктах завершуються роботи з впорядкування сміттєзвалищ, шляхом їх загортання.
На найбільш проблемних дорогах без твердого покриття триває підсипання суміші і працює грейдер згідно окремого графіку.
Узгодили плани взаємодій задля ефективної роботи дорожньої техніки під час зими. Маємо достатній обʼєм пісчано-сольової суміші, аби забезпечити безпечні умови на проїзних та пішохідних шляхах. Комунальна техніка готова до виконання завдань, укладено договори з підрядними організаціями.
Триває інвентаризація вуличного освітлення у населених пунктах громади, задля забезпечення комфорту жителів у темну пору доби. В планах «додати світла» на певних вулицях громади.
За результатами наради старости та комунальники отримали окремі доручення.

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"