Відбулась нарада зі старостами

Під час наради зі старостами старостинських округів громади окреслили плани роботи на найближчий період
Ключове – продовження робіт з благоустрою територій населених пунктів громади. Попередньо сформували заходи, наразі погодні умови дозволяють, тому КП «Екосервіс» та підрядниками розпочнуться роботи з підсипки та грейдерування доріг місцевого значення без твердого покриття.
Маємо розуміти, що долучатися до робіт з благоустрою мають усі. На часі впорядкування сміттєзвалищ та приведення в належний стан кладовищ після зими, територій біля закладів, мешканці – мають забезпечити належний стан власних прибудинкових територій.
Зауважимо, що спалювати залишки рослинності та опалого листя не варто – це матиме наслідки.
Також, проаналізували стан надання послуг внутрішньо- переміщеним особам, які проживають у населених пунктах громади. Старостами озвучено найбільш нагальні потреби на даний час.
Також обговорили питання щодо сплати земельного податку, попереду велика робота з боржниками.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми утримання вулиць та доріг без твердого покриття на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми сортуй заради майбутнього на 2025 - 2027 роки  "