ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЛЕЖНОГО САНІТАРНОГО СТАНУ ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Забезпечення належного санітарного стану та благоустрою територій населених пунктів старостинських округів Сарненської міської територіальної громади, утримання та впорядкування паспортизованих сміттєзвалищ відходів, кладовищ - такі завдання є одними з пріоритетних на сьогодні у старостинських округах.

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов провів робочу нараду зі старостами Сарненської міської територіальної громади. Засідання провели за участі заступників та радника Сарненського міського голови, керівників комунальних підприємств, установ міської ради. Обговорили поточні питання організації роботи господарського характеру, благоустрою територій округів, ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ відходів, стихійних смітників на території населених пунктів старостинських округів та інші.

Окремої уваги відвели обговоренню організації роботи з надання послуг внутрішньо переміщеним особам  на території населених пунктів старостинських округів.

За результатами зустрічі, старости отримали відповідні доручення.