Сарненська громада у скорботі

Жорстока війна забирає цвіт нашої громади-молодих, активних, найкращих...
Надія жевріла до останнього та все ж страшна звістка підтвердилась.
12 вересня 2022 року у бою, за нашу Батьківщину виявивши стійкість і мужність під час виконання бойового завдання в н.п. Нововознесенське, Бериславського району, Херсонської області загинув військовослужбовець, 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади- старший солдат Мартинчук Олександр Олександрович 09.02.1999 року народження, житель м.Сарни.
Олександр залишився назавжди вірним військовій присязі, адже, беручи участь в обороні нашої Батьківщини, захищаючи кожного з нас віддав найцінніше - своє життя.
Щирі співчуття родині та близьким Воїна. Усією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі, молимося за спокій душі.
Світлі спогади про нашого Героя Олександра будуть сильнішими за смерть.
Вічна слава і пам'ять Герою!
Дякуємо за вірність, сміливість і справжність! Не пробачимо ніколи ворогу - втрат наших Героїв!
Герої не вмирають!
Герої живуть вічно!
Слава Україні!

27 березня 2024