№22 від 15 лютого 2021 року "Про визначення відповідальних осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

­­­­­­15 лютого 2021 року                                                                                      № 22

З метою організації складання актів обстеження матеріально-побутових умов сімей для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги, житлової субсидії та інших соціальних виплат в Сарненській міській територіальній громаді, на виконання постанови Кабінету Міністрів України №1091 від 21.08.2001 «Деякі питання надання державної соціальної
допомоги малозабезпеченим сім'ям» зі змінами, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59, статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. ВИЗНАЧИТИ уповноважених осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги та інших соціальних виплат у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади, що передбачені законодавством та передавати їх до управління праці та соціальнго захисту населення Сарненської РДА для прийняття відповідних управлінських рішень:

КОРІНЬ Катерину Володимирівну

-м.Сарни, головний спеціаліст відділу інвестиційного розвитку Сарненської міської ради

М’ЯКІШЕВУ Ірину Сергіївну

-м.Сарни, головний спеціаліст організаційного відділу Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Проєкт розпорядження підготовлений:

Підпис

Анна Малецька – начальник відділу соціального захисту

ПОГОДЖЕНО:

Іван Назарець – перший заступник міського голови

Вячеслав Шимко – керуючий справами виконавчого комітету міської ради

Олена Карпова – в.о.начальника юридичного

відділу

Ознайомлено:

Катерина Корінь

Ірина М’якішева