№5 від 16 січня 2019 року "Про Подяки міського голови службовцям Сарненського районного сектора ГУ ДСНС"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16 січня 2019 року                                                                                     5

"Про Подяки міського голови

службовцям Сарненського

районного сектора ГУ ДСНС"

За досягнуті позитивні результати у службовій діяльності, оперативне реагування на події з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ліквідацію їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів, підтримку соціальних проектів розвитку громади м. Сарни та по підсумках роботи за 2018 рік, відповідно до пункту двадцять частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Вручити Подяку міського голови:

• Мосійчуку Сергію Павловичу, начальнику 5 пожежно-рятувального загону м. Сарни Головного управління ДСНС України у Рівненській області, полковнику служби цивільного захисту, члену виконавчого комітету міської ради;
  • Кузаці Вадиму Вікторовичу, заступнику начальника відділення 8 державної пожежно-рятувальної частини 5 державно-рятувального загону м. Сарни  Головного управління ДСНС України у Рівненській області, старшому лейтенанту служби цивільного захисту.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                 С.Б.УСИК

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024
Про надання дозволу на розроблення детального плану території