, Організаційний відділ

Громади-партнери

З метою сприяння розвитку партнерських відносин підписано Угоди про партнерську співпрацю між Сарненською міською радою та муніципалітетами: Новий Двір-Гданський (Республіка Польща), Гміна Длуголенка (Республіка Польща), Хеннеф (Федеративна Республіка Німеччина).

ГМІНА ДЛУГОЛЕНКА  (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

Гміна Длуголенка (Республіка Польща) — сільська гміна у південно-західній Польщі. Належить до Вроцлавського повіту Нижньосілезького воєводства.

Загальна площа території: 212, 8 км 2.

Кількість жителів: 35000 осіб.

Напрями співробітництва: економічний розвиток, соціальний захист, освіта, охорона здоров’я, транспорт, туризм, культура, спорт, гуманітарна допомога, екологія, наука, мистецтво.

Дата підписання договору про співпрацю: 19 вересня 2004 року.

НОВИЙ ДВІР-ГДАНСЬКИЙ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

Новий Двір-Гданський (Республіка Польща) — місто в північній Польщі, на річці Туга. Адміністративний центр Новодворського повіту Поморського воєводства.

Загальна площа території: 213 км 2.

Кількість жителів: 16607 осіб.

Дата підписання договору про співпрацю: червень 2008 року.

ХЕННЕФ  (ФЕДЕРАТИВНА РЕСПУБЛІКА НІМЕЧЧИНА)

Хеннеф (Федеративна Республіка Німеччина) — місто розташоване в західно-центральній частині Німеччини, на землі Північний Рейн-Вестфалія. Підпорядковується адміністративному округу Кельн. Входить до складу району Райн-Зіг.

Загальна площа території: 105, 79 км 2.

Кількість жителів: 49000 осіб.

Дата підписання договору про співпрацю: 02 червня 2023 року.

26 липня 2024
Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І півріччя 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Липень
25 липня 2024